05-04-23 Wielkanocny Kiermasz Książek

W dniach 28.03.- 4.04.2023 r. zorganizowany został Wielkanocny Kiermasz Książek. Celem przedsięwzięcia było zakupienie woluminów literatury pięknej i popularnonaukowej odpisanej z inwentarza biblioteki szkolnej oraz osób prywatnych, które przekazały księgozbiór, żeby inni mogli z niego skorzystać. Zarówno dzieci i młodzież jak również nauczyciele i pracownicy administracji mieli okazję kupić w bardzo niskiej cenie woluminy dla siebie lub swoich bliskich. Chętni uczniowie prowadzili sprzedaż książek oraz promowali czytelnictwo na terenie szkoły. Uzbierana suma pieniędzy będzie przeznaczona dla biblioteki szkolnej na organizowane spotkania autorskie.

Podziękowania oraz słodki poczęstunek za zaangażowanie w Wielkanocnym Kiermaszu Książek otrzymali:

Weronika Snarska

Weronika Nawarycka