20-12-2022 Podsumowanie akcji charytatywnej “Wesprzyj Razem z Nami”

15.12 2022 – Podsumowanie akcji charytatywnej “Wesprzyj Razem z Nami”
15 grudnia 2022 roku przedstawiciele młodzieży SP1 w Siewierzu odwiedzili Stowarzyszenie Bank Życzliwych Serc w Siewierzu, aby przekazać artykuły plastyczne i kreatywne, zebrane w ramach zbiórki: “Wesprzyj Razem z Nami”.
Akcja zorganizowana została z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych. Celem działań było zwrócenie uwagi uczniów na problemy osób z niepełnosprawnościami, które czasem są niezauważane w społeczeństwie.
Odwiedziny sprawiły ogromną przyjemność podopiecznym Stowarzyszenia, z uśmiechem
i zaciekawieniem oglądali przyniesione prezenty. Uczniowie mogli obejrzeć sale terapeutyczne działające na terenie Stowarzyszenia.
Pani Prezes Stowarzyszenia przekazała podziękowanie dla naszej szkoły za zorganizowane przedsięwzięcie.
Renata Kaczmarek
Pedagog Specjalny