Szkoła Podstawowa nr 1
im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu

24-02-23 Poczta walentynkowa, czyli walentynki w szkole.

Poczta walentynkowa, czyli walentynki w szkole.  

14 luty to wyjątkowy dzień okazywania sobie sympatii i życzliwości. Z okazji wspomnienia św. Walentego Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich klas naszej szkoły POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Na korytarzu została ustawiona specjalnie ozdobiona skrzynia, do której wszyscy mogli wrzucić przygotowane wcześniej kartki i serduszka.

Walentynkowe życzenia przesłać można było nie tylko swoim ukochanym, ale również lubianym przez nas koleżankom i kolegom. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów. Do skrzyni wpłynęło wiele pięknych kartek i serduszek z życzeniami. Poczta ta została posegregowana przez specjalnych wysłanników Amora i w trakcie lekcji rozdana i dostarczona pod wskazany adres. W klimat walentynek wprowadziła nas pełna serduszek i czerwieni dekoracja. Tworzyły ją również tematyczne prace plastyczne uczniów naszej szkoły. Dodatkowo te piękne prace zostały umieszczone i nadrukowane na walentynkowych, porcelanowych kubkach.

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. 

Opiekunowie Samorządu

Monika Kleszcz, Piotr Czoik, Syndia Palacz