24-04-23 Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-profilaktycznego „GDZIE JEST PRAWDA, DOBRO, PIĘKNO W IN

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-profilaktycznego „GDZIE JEST PRAWDA, DOBRO, PIĘKNO W INTERNECIE?”
We wtorek 18 kwietnia 2023 roku  w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Będzinie oddział w Siewierzu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-profilaktycznego „GDZIE JEST PRAWDA, DOBRO, PIĘKNO W INTERNECIE?”. Celem konkursu było propagowanie różnych form aktywności jako formy dbania o własną kondycję psychiczną.
Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zajęły trzy pierwsze miejsca w kategorii wiekowej - uczniowie kl. IV – VIII.
I miejsce zajęła Wiktoria Trzcionka z klasy VI b,
II miejsce zajęła Paulina Kozieł z klasy VI b,
III miejsce zajęła Julia Świergała z klasy VI a.

Laureatki konkursu otrzymały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Serdecznie gratulujemy uczennicom!
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali ciekawe prace i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach plastyczno-profilaktycznych.
Renata Kaczmarek
Pedagog specjalny