Półkolonie

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych w wieku 7-12 lat do aktywnego spędzania wakacji podczas półkolonii. Zapisy trwają od 6 czerwca 2022 r. do 10 czerwca 2022r. Koszt półkolonii: 100 zł od osoby.

Półkolonia zapewnia wypoczynek dla dzieci i młodzieży w gminie Siewierz, polega na organizacji zajęć plastycznych, muzycznych, rekreacyjno-sportowych, zabaw integracyjnych, warsztatów oraz wycieczek dydaktyczno-rekreacyjnych na terenie gminy Siewierz oraz okolicznych miejscowości. Półkolonia będzie prowadzona w siedzibach szkół na terenie Miasta i Gminy Siewierz.

- I TURNUS ( 4-8 lipca 2022 r.) organizowany w Szkole Podstawowej nr 1 im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu oraz w Szkole Podstawowej nr 2 w Siewierzu.

- II TURNUS ( 11-15 lipca 2022 r.) organizowany w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych, Szkole Podstawowej w Brudzowicach oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żelisławicach.

W celu zapisania dziecka na półkolonie należy pobrać kartę ze strony internetowej szkoły, MGCKSiT w Siewierzu lub pobrać z sekretariatu szkoły do której dziecko uczęszcza, wypełnić i oddać w terminie do 10 czerwca 2022 r. Liczba miejsc jest ograniczona ( 6 grup liczących łącznie 90 osób).

Szczegóły znajdą Państwo poniżej:

Regulamin półkolonii letnich 2022 regulamin-polkolonii-letnich-w-gminie-siewierz-2022.pdf

Karta kwalifikacyjna uczestnika karta-kwalifikacyjna-uczestnika-wypoczynku-sp-nr-1-w-siewierzu.pdf

Dzieci oraz młodzież serdecznie zapraszamy do spędzenia wspólnych wakacji !!!