Rekrutacja uczestników zadania Wsparcie kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych Gminy Siewierz

Logo fundusze

Informujemy, że w związku z pozyskaniem przez Gminę Siewierz dofinansowania na realizację zadania Wsparcie kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych Gminy Siewierz ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027, Priorytet: FESL.06.00-Fundusze Europejskie dla edukacji, Działanie: FESL.06.02- Kształcenie ogólne, TYP: Edukacja włączająca w kształceniu ogólnym, nasza szkoła przystępuje do rekrutacji uczestników projektu.

W ramach realizacji projektu planuje się organizację zajęć dodatkowych wspierających ogólny rozwój psychofizyczny dzieci, w tym m. in. zajęcia specjalistyczne, dydaktyczno - wyrównawcze, rozwijające uzdolnienia oraz podniesienie kompetencji kadry pedagogicznej poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach podyplomowych. Projekt będzie realizowany w okresie od 2 września 2024 roku do 31 sierpnia 2026 roku. W związku z powyższym w okresie od dnia 2 września do 16 września 2024 roku prowadzona będzie rekrutacja uczestników projektu. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest dostarczenie formularza zgłoszeniowego uczestnika projektu.

Formularz nr 1

Formularz nr 2