Uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych 2021/2022

1 września 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Orłowska – Hirsa oraz Nauczyciele i Rodzice naszych uczniów. Gospodarzem wydarzenia był pan Dyrektor Rafał Wieja wraz z Wicedyrektorką panią Anną Brodzik. Spotkanie miało charakter nietypowy, gdyż odbywało się w czasie zagrożenia epidemicznego z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania oraz Pasowanie na Uczniów, którego dokonał Dyrektor Rafał Wieja. W ten sposób pierwszoklasiści zostali włączeni do grona Uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu. Uroczystość zakończyło rozdanie tradycyjnych rogów obfitości oraz pierwsza, wspólna, szkolna fotografia.

Poniżej znajdą Państwo link do krótkiego filmu z uroczystości: